Dotazy a odpovědi

Příčiny závažných onemocnění

Znáte odpověď na příčiny závavažných onemocnění (např. amyotrofická laterální skleróza). Děkuji

Re: Příčiny závažných onemocnění

Odpověď naleznete v naší rubrice ,,Aktuality" v článku nazvané ,,ZÁHADA SMRTELNÝCH OCHRNUTÍ SVALŮ", který jsme publikovali dne 14.6.2015.

Podstata dýchání

Udělal jsem následující zkušenost. Protože ve večerních ani nočních hodinách tady v Praze nelze větrat okny z důvodů topení uhlím v některých domech, především ve vilkách, zapnul jsem Ionic Care. Běžel dva dny a také dva dny jsem nevětral. Druhý den večer se mi špatně dýchalo, tak jsem ho vypnul. Od té doby jsem ho nespustil (cca 2 měsíce) Váš článek vysvětluje, proč se mi to stalo. Myslel jsem si, že budu dýchat krásný ionizovaný kyslík :-)

Re: Podstata dýchání

Jsme rádi, že námi uváděná sdělení "Druhé strany" pomáhají Duchovně založeným a přemýšlivým lidem k vysvětlení praktických problémů, s nimiž se v průběhu bytí průběžně setkávají. Nejen v tomto smyslu, ale i v zásadních otázkách smyslu života a poslání člověka v Universu, Vám i jiným nepochybně pomůže naše třídílná kniha "Svět je jinak", jejíž svazek 1 by měl být na knižním trhu k dispozici již v období duben-květen 2015.

Podstatou dýchání je odvádění silného uhlíku, který se hromadí v těle při práci výkonných buněk. Nejedná se tedy o spalování živin potravy uvnitř těla dýchaným molekulárním kyslíkem za uvolňování jejich kalorických hodnot. Člověk se proto zadusí nadměrným obsahem uhlíku v krevním systému, který přestane být dýcháním odváděn z plicních sklípků, kde je navazován na molekulární kyslík.

Přístroj ionic care sice pomáhá odlučování určitých nečistot z dýchaného vzduchu, ale současně "ionizačními" účinky narušuje přirozenou schopnost vzdušného kyslíku navazovat silný uhlík .Výsledný efekt, vážený tazateli, jste osobně zjistil a s Vaší zkušeností lze souhlasit

Přidat nový příspěvek