Připravujeme

Tématicky zaměřené knihy na posílení zdraví v podmínkách současné společnosti pro praktická využití

Jsou zaměřeny na výběr potravin a jejich přípravu v souladu s podstatou života, takže při minimální námaze těla, dále pak na výběr přírodních prostředků pro prevenci zdraví a terapii zejména civilizačních nemocí. O termínech vydání těchto knih a dalších obdobně zaměřených publikací budeme na našich stránkách s pravidelně informovat.

Nově jsme v letošním roce navázali spolupráci s firmou ARTTEC, která dodává koupelnová zařízení a společně s týmem ,,Svět je jinak" se orientuje na informování a věcnou podporu zdravého životního stylu

V současnosti připravujeme cyklus přednášek a seminářů v Praze, na který naše čtenáře srdečně zveme

Datum a místo konání jednotlivých akcí zveřejníme v dostatečném předstihu na našich webových stránkách. Cílem našich přednášek je umožnit současnému člověku získat poznatky  o principech uspořádání systému Universa (vesmíru) jak se projevují  v praxi bytí současné společnosti i člověka jako jednotlivce. Obsah jednotlivých přednášek bude tématicky navazovat na právě vydané publikace Zdeňka Svobody "Svět je jinak" a "Sdělení Druhé strany". Po každé přednášce předpokládáme dostatečný časový prostor pro dotazy posluchačů. 

Předběžně uvádíme akce, kterých se pravidelně našimi přednáškami účastníme:

  • Minerva-Veletrhy zdraví a ezoteriky:  v Michnově paláci v Praze (Tyršův dům)
  • Ezotera-prodejní výstavy v Praze

Témata našich přednášek, termíny a místo konání uvádíme aktuálně na našich stránkách