91. Rakovina není nemoc, ale byznys

Po delší odmlce na našich webových stránkách se vracíme, abychom nejen komentovali mediálně přinášené informace s nádechem nevysvětlitelného, ale i uváděli na pravou míru různé doporučující rady pro zdravé bytí.

V této souvislosti se k nám dostal i článek neznámého autora -

Rakovina není nemoc, ale byznys, který publikujeme jako naší 91. aktualitu.

Zadaný název souboru není chyba, takto s ní zatočíte, pokračuje dále text článku, který níže doslova uvádíme:

Slova rakovina se nepřestáváme obávat, protože jsme často obklopeni lidmi, kteří na ni onemocněli. Vypadá to někdy, jako by se tato nemoc ani nedala porazit. Rakovina však není skutečná nemoc, tedy nemusela by jí vůbec být. Rakovina je v první řadě byznys a my všichni za ni platíme obrovskou daň.

Miliony lidí trpí rakovinou, bez ohledu na svůj věk a pohlaví. Většina z nich si ani neuvědomuje, jak se s nimi manipuluje.

Existuje kniha s názvem “Svět bez rakoviny” (World Without Cancer), která byla z angličtiny přeložena do mnoha světových jazyků.

Dnes se vám pokusíme ukázat, proč rakovina není skutečné onemocnění. Rakovina je jen jednoduchý nedostatek vitaminu B17 podobně, jako je kurděje nedostatkem vitamínu C. Zajištěním si dostatku tohoto vitamínu tak dokáže člověk předejít zbytečným operacím, chemoterapii či ozařování.

Paralely mezi rakovinou a kurdějemi

V minulosti miliony lidí umírali na kurděje. Zřejmě stejné množství lidí na jeho léčení i profitovali. Až později se zjistilo, že se nejedná o skutečné onemocnění, ale o jednoduchý nedostatek vitaminu C! Stejná věc dnes zřejmě platí o rakovině. Rakovinový průmysl (onkologové, farmaceutické firmy, zdravotní pojišťovny, výrobci přístrojů) je obrovským byznysem, který vydělává miliardy eur každý rok. Tento průmysl se začal ve velkém rozvíjet po druhé světové válce. Pokud si však uvědomíme, že lék na rakovinu je již dlouho známý, pak nás to přivádí k jasnému závěru: rakovina plní kapsy těch, kteří se na jejím “léčení” přiživují.

Jak předcházet a léčit rakovinu

Rakovině se dá předcházet, případně ji i vyléčit následováním těchto 2 jednoduchých tipů:

  1. Nepanikařte, zhodnoťte si váš zdravotní stav a snažte se zjistit, o jaký typ rakoviny jde a v jakém je stádiu.
  2. Jelikož rakovina je podle této teorie jen obyčejným nedostatkem vitaminu B17 v těle, začněte konzumovat potraviny, které jej obsahují – 15 až 20 jader pecek ze stromového ovoce (jablka, hrušky, švestky, meruňky, třešně a podobně).

Vitamin B17, občas nazýván i leatril, se vyrábí i v čisté formě, bohužel zatím pouze v Mexiku, odkud se pak pašuje do USA a jiných zemí, kde jeho používání kvůli lobbingu farmaceutických firem zatím není povoleno. Jak uvádí Harold W. Manner, autor knihy “Smrt rakoviny” (Death of Cancer), leatril je schopen vyléčit až 90% všech případů rakoviny. Nemusí stačit jen v některých velmi pokročilých stadiích. Podobně jako ani vitamin C člověka nezachrání, pokud kurděje  pokročil až příliš daleko.

Které potraviny obsahují vitamin B17

Jak jsme již uvedli výše, nejvyšší koncentrace vitamínu B17 se nachází v peckách stromového ovoce. Kromě toho ho v nižších koncentracích najdete také v následujících potravinách:

sezamová a lněná semínka, otruby ovesných vloček, pšenice, ječmen, hnědé rýže, pohanka, luštěniny jako fazole, čočka, hrách, hořké mandle, borůvky, ostružiny, maliny, jahody, sladká oranžová dýně, pivovarské kvasnice, makadamové ořechy, kešu oříšky, klíčky (pšeničné, fazolové, ale i z mnoha jiných semen).

Závěr

O schopnostech selektivního ničení rakovinných buněk vitamínem B17 se ví už celá desetiletí. Nicméně tato informace se dlouho tajila a lékaři, kteří se opovážili ho používat, byli pronásledováni.

Naštěstí dnes v době internetu a sociálních sítí, již nelze takové důležité informace před lidstvem nadále ukrývat.

Není to tak jednoduché a jednoznačné, jak text článku uvádí. Pokusíme se níže některé skutečnosti tam uváděné uvést na pravou míru.

Co je podstata rakoviny?

Je to selhání či nízká výkonnost imunitní ochrany a obrany fyzického těla člověka. Imunita je soubor informací zabezpečujících tvorbu složek hmotných řetězců v těle, které mají za úkol primárně zasahovat proti ataku a průniku nežádoucích, organizmus ohrožujících látek (i mikroorganizmů) do jeho systému. Pokud primární zásah je neúčinný a škodliviny proniknou do těla, je rozhodující sekundární aktivita imunitního systému, tj. tvorba hmotných řetězců obsahujících právě taková uskupení jako je vitamín C nebo B 17 amygdalin (v textu chybně uváděný jako leatril, což je název léku s obsahem B 17).

Jak tato uskupení účinkují?

strukturní vzorec přírodního (R)-amygdalinu    

3D model (R)-amygdalin

Jak je z výše uvedeného grafického zobrazení chemického vzorce patrné, amygdalin je uskupení hmoty, kde na konstrukci z uhlíků (černá barva na 3D modelu) je navěšeno spousta atomů kyslíku (O) a vodíku (H). Jsou to reaktivní konce, které jsou schopné navazovat a do své konstrukce uzavírat škodliviny a jako takové je z těla odstraňovat.

Podobné uskupení je patrné i ze schéma vitamínu C (kyselina askorbová).

Na jádru (pětiúhelník) a kostře z atomů uhlíku jsou opět navěšeny reaktivní konce z kyslíku (O) a vodíku (H). Podstata rozdílu těchto uskupení spočívá v jejich rozpustnosti ve vodě. Zatím co „céčko“ je ve vodě rozpustné a vysoce reaktivní (reaguje s jinými uskupeními hmoty v organizmu), rozpadá se, aby jeho části znovu vytvářely s jinou hmotou formace potřebné pro činnost organizmu těla, takže je složkou nejen imunitní ochrany. Amygdalin je ve vodě nerozpustný, je to pevná formace hmoty, která jak bylo již výše uvedeno je uzpůsobena pro „vychytávání“ škodlivých látek nejen z produkce vlastního organizmu.

Čtenáři našich stránek mají již znalosti o základních činitelích podmiňujících funkce organizmu. Pro nové naše příznivce v kostce zopakujeme základy:

Hmotné tělo prostupuje tělo energetické (Nehmotné) lidskými smysly nevnímatelné a hmotnými prostředky nedetekovatelné, které má své orgány (čakry – energetické uzly) a systém rozvodu Nehmotné energie, který má vyústění v každé buňce v těle. Nehmotná energie – to je ta síla, která přenáší impulzy Nehmotného programu na hmotný program (DNA) fyzického těla. Zdrojem energie těla tedy není přijatá potrava, jak se domnívá současná věda, ale fluidum se zcela opačnými vlastnostmi než má hmota.

Lidské tělo, jako každý systém, má své limity pro činnost. Je to nejen příjem Nehmotné energie, ale i výkon jednotlivých orgánů. Tyto funkce ovlivňují „Tři pilíře“ - potrava, prostředí a psychika. Všechny informace z této oblasti již byly na našich stránkách publikovány. Znamená to, že pokud člověk žije v relativně neznečištěném prostředí, obklopuje se předměty a používá prostředky, které nezatěžují jeho životní prostředí, přijímá vhodnou potravu a udržuje si pozitivní psychiku, není zatěžován ani jeho imunitní systém. Z toho vyplývá, že pokud člověk se ve svém bytí řídí těmito pravidly, snižuje se pravděpodobnost zdravotní nerovnováhy, kterou medicína nazývá rakovinou. Skutečnost je taková, že člověk nemůže vždy ovlivnit prostředí ve kterém žije, ale může ovlivnit výběr vhodné potravy, předmětů (nábytek, nádobí, oděvy a pod.) a prostředků (čistící, prací, toaletní, hygienické, kosmetické a dal.), které používá ve svém bytí. V souvislosti s onemocněním rakovinou je třeba ještě přihlédnout k astrologickým aspektům (postavení planetárních těles) v momentě narození a v neposlední řadě i ke geneticky po rodičích zděděné hmotě těla (zahuštění, což není prostorové nakupení hmotných částic, ale silový úsek paprsku nehmotné energie ukrytý v částicích jeho hmoty). Všechny tyto informace najdete podrobně rozpracované v našich článcích, aktualitách a videích na  www.svetjejinak.cz. 

Pokud se týká „byznysu“ se zdravotní rovnováhou člověka a to nejen při onkologických onemocněních, je to problematika, která úzce souvisí se životním stylem současné společnosti. Platí ale jedno: dokud bude poptávka, bude i nabídka.

Závěr

Z výše uvedených skutečností vyplývá, že každý jedinec má svoje individuální potřeby na příjem jednotlivých vitamínů a minerálních prvků odvislých od jeho postavení a chování ve společnosti. Ne každému příjem vitamínu B 17 pomůže stabilizovat imunitu jeho těla a zajistit tak, aby se organizmus zbavil nahromaděných v něm škodlivin a nastal ozdravný proces. Spolu s aplikací vitamínu B 17 je nutné upravit i životní styl v souladu se Systémem Univerza. Je nutné také přihlédnout k pravděpodobné příčině vzniku onemocnění a místu jeho projevu (vliv prostředí, nevhodná potrava, psychické trvalé stresy). V podstatě jde o to zvolit si takový životní styl (3 pilíře zdraví), aby se člověk nedostal do stavu, kdy bude mít jeho organizmus pro své vitální funkce trvale deficit Nehmotné energie.

Související naše články:

16. Rakovina nemá původ v náhodném dělení buněk

17. Vědci zbraň na rakovinu neobjevili

30. Chemikálie a rakovina